• شرایط گارانتی تبلت گرین

شرایط گارانتی تبلت گرین

راهنمای استفاده از شرایط گارانتی تبلت گرین
شرایط گارانتی تبلت

تاریخ انتشار: 1394/7/5
مشتری گرامی با تشکر از انتخاب شما ، این تبلت توسط GREEN گارانتی شده است و آسیب های ناشی از نقص فنی ، مواد بکار رفته و شرایط تولید در کلیه قطعات سخت افزاری دستگاه از جمله باتری  ، آداپتور و ... به استثنای لوازم جانبی در صورت سلامت ظاهری و نداشتن آسیب فیزیکی ، مشمول گارانتی خواهد بود . دریافت این ضمانتنامه به منزله قبول شرایط توسط مشتریان می باشد .
مدت زمان گارانتی دستگاه بر اساس تاریخ ذکر شده بر روی جعبه و کارت گارانتی دستگاه می باشد .
ارایه خدمات گارانتی فقط با همراه داشتن کارت گارانتی ، جعبه دستگاه و متعلقات کامل درون آن،  مقدور است.
عدم کارکرد دستگاه در نرم افزاری خاص به منزله معیوب بودن آن نبوده و تبلت از دیدگاه گارانتی سالم تلقی می گردد .
خریدار موظف است در هنگام خرید از سالم بودن برچسب ضمانت ، تطابق سریال محصول و شماره سریال ذکر شده بر روی کارت ضمانت اطمینان حاصل کند .
این ضمانتنامه شامل آسیب های نرم افزاری و آسیب های  سخت افزاری ناشی از نصب و استفاده از نرم افزارهای غیر استاندارد ، سیستم عامل های غیر منطبق و غیر رسمی و روت نمودن دستگاه ها نمی باشد .
باز شدن دستگاه توسط افراد غیر مجاز با تشخیص کارشناسان GREEN ، ضربه ، آسیب فیزیکی و ظاهری و مخدوش شدن سریال ها  موجب ابطال گارانتی می گردد.
آسیب های ناشی از اتصال پورت ها و حافظه های غیر استاندارد ، شکستگی کانکتورهای USB و آداپتور ، ورود مایعات و مواد شیمیایی ، نوسانات برق ، استفاده نادرست از دستگاه و مشکلات ایجاد شده در اثر استفاده از لوازم جانبی (نظیر محافظ صفحه نمایش  و ...) شامل گارانتی نمی‌باشد.
حمل دستگاه به مراکز گارانتی در تهران و شهرستان ها به عهده خریدار می باشد . ( برای اطلاع کامل از نحوه ارایه خدمات در شهرستان ها به قسمت سوالات متداول و نمایندگان خدمات در سایت مراجعه فرمایید . )
طبق استاندارد جهانی ارائه خدمات به دستگاه هایی با بیش از 3  پیکسل سوخته (حداقل 4 پیکسل ) انجام می پذیرد .
گرین مسئولیتی در قبال فراموش شدن کلمه عبور و اطلاعات موجود روی حافظه دستگاه ها ندارد و مشتریان در صورت لزوم می توانند قبل از مراجعه به مرکز گارانتی از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند .
دستگاه های خارج از گارانتی در صورت امکان، با اخذ هزینه های مربوطه تعمیر خواهند شد.
با توجه به تغییر و تحول سریع قطعات کامپیوتری ، در صورت نیاز به تعویض و موجود نبودن دستگاه با مدل اصلی ، دستگاهی با مدل مشابه و با احتساب قیمت روز ارایه خواهد شد .

دیدگاه کاربران

عبارت امنیتی
0